Kurtlar Vadisi Pusu 192.Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 192.Bölüm izle 16 mayıs 2013 Perşembe atv ekranlarında soluksuz olarak yoluna devam eden kvp bakalım bu hafta neler olacak Kurtlar Vadisi Pusu 192. bölümde Polat ile Poyraz savaşı devam edecek. Ama Poyraz her zamanki olduğu gibi Polat’ı haince vurmaya devam ediyor. Geçen bölümde Polat’ın tüm ailesini kaçırarak onu zor durumda bırakan Poyraz Kurtlar Vadisi dizisinin bölümünde de Polat’ı çok zor bir durumda bırakacak.

Kurtlar Vadisi Pusu 192. bölümde Polat’ın sevgilis Savcı Leyla’yı kaçıran Poyraz, onu kızı Elif ile Leyla arasında bir seçim yapmaya zorlayacak. Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat Alemdar ya kızından vazgeçecek ya da sevdiği kadından.

Öte yandan Kurtlar Vadisi Pusu’da İhtiyarlar Heyeti adeta dizisnin geleneği haline gelen Türkiye ve Dünya güneminin sıcak konuları hakkında kendilerine has bir üslupla yorumlar yapmaya devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu 192. bölüm framganı İhtiyarlar Heyeti sahnesinde gündem Türkiye’nin en sıcak gündemlerinden birisi olan Çözüm Süreci ve sonrasında bölgede yaşanması muhtemel gelişmeler.Kurtlar Vadisi Pusu 192.Bölüm izle

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s